wtorek, 23 czerwca 2015

Lakier hybrydowy SEMILAC 104 Violet Grey


Cześć. Pewnie większość z was zna albo przynajmniej słyszała o lakierach hybrydowych SEMILAC.
Bardzo często czytam w internecie komentarze na temat tych kolorów i wiele z was zastanawia się jak wyglądają kolory na pazurkach. Na zdjęciu poniżej możecie zobaczyć kolor 104 Violet Gray marki SEMILAC.   Białe kwiatki to zwykłe naklejki 3D na paznokcie które zakupiłam na allego. 
Zdjęcia wykonałam po ok. tygodniu od czasu zrobienia manicure hybrydowego, co widać z resztą po lekko odrośniętych skórkach i wzroście paznokcia.

Powiem szczerze, że jak dla mnie to jest jeden z moich ulubionych kolorów SEMILAK. Z jednej strony  niby to fiolet z drugiej  niby niebieski wpadający w szarość. Ciężko określić. Najgorsze, że piszę tego posta przy wykorzystaniu laptopa i i jeszcze jednego monitora i jak tak przerzucam zdjęcia z jednego na drugiego to widzę olbrzymią różnicę w kolorze. Część z was będzie widziała ten kolor jako bardziej fioletowy a część jako niebiesko fioletowy z odrobiną szarości. W oryginale wygrywa druga wersja czyli niebiesko fioletowy z odrobiną szarości.

Jak kupiłam ten i kilka innych nowych kolorków SEMILAC każda klientka wybierała jako pierwszy ten kolor.

Natomiast jeśli chodzi o wytrzymałość to SEMILACI są moim zdaniem najmocniejszymi lakierami hybrydowym ze wszystkich które używałam. Trwałość to 3 tygodnie (ale tylko ze względu na odrost i skórki bo może się trzymać i 4 tygodnie). Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby klientka zadzwoniła i powiedziała, że jej odpadł lakier z któregoś palca.Ostatnio miałam wiele na głowie dlatego lekko zaniedbałam bloga ale mam zamiar to nadrobić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz