środa, 29 lipca 2015

Gumki INVISIBOBBLE dla włosomaniaczek ;-)

Hej. Jakiś czas temu zobaczyłam w internecie reklamę gumek do włosów INISIBOBBLE. Obietnica braku śladów odgnieceń na włosach po zdjęciu gumki zachęciła mnie do ich kupna. Tajemnica gumek tkwi w ich sprężynowej budowie.  Ta innowacyjna gumka nie wywiera identycznego nacisku na całym obwodzie włosów jak to robię inne zwykłe gumki dlatego też nie pozostawia śladów.
Kolejną zaletą gumki jest fakt, że nie ciągnie ona i nie wyrywa włosów.

Czy po całym dniu noszenia wysoko upiętych włosów i rozpuszczenia ich na noc czujecie dyskomfort i ból głowy tak jak ja?

Przerzucając się na gumki INVISIBOBBLE możecie się ich pozbyć. Post piszę dopiero po miesiącu od zakupienia gumek i po długim czasie testowania ich.

Gumki sprzedawane są np. w Sephorze  gdzie ich cena to ok. 19 zł za komplet 3 gumek wszystkie w tym samym kolorze.  Tak więc cena 1 sztuki to  ok.6,3 zł (moim zdaniem bardzo dużo jak na taką gumeczkę).

Ja swoje pierwsze gumki kupiłam na allegro za ok. 3 zł sztuka ale wczoraj zamawiałam kolejne i znalazłam już po 1 zł za sztuke.

http://allegro.pl/gumka-invisibobble-bransoletka-gumki-do-wlosow-24h-i5364959057.html 

Na allegro możesz kupować gumeczki pojedynczo a ilość kolorów to ok. 20 nawet do 40 zależy od sprzedawcy.
Na zdjęciu powyżej są moje gumeczki. Mam ich sporo jednak gdybym miała przeglądać wszystkie moje torebki w ich poszukiwaniu troszkę by się zeszło a należę do osób ciut leniwych :-)

2 komentarze:

  1. Fajnie wiedzieć na przyszłość, że można znaleźć je po o wiele atrakcyjniejszej cenie :) Jeśli decyduje się na zakup większej ilości rzeczywiście zamówienie ich przez allegro to dobry pomysł :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Zdecydowanie tak. Za 15 zł masz 15 gumeczek w przeróżnych kolorach a nie 3 i w jednym kolorze.

      Usuń